Kontakta oss

DIN MASKIN AB
Box 742
S-331 27 Värnamo
Besök: Silkesvägen 22
331 53 Värnamo

0370-69 34 00
info@dinmaskin.se

Anders Hansson

Serviceledare, Teknisk support, stans, kombimaskiner

anders.hansson@dinmaskin.se

0370-69 34 22

Spara som vCard

Christer Löv

Serviceledare, Teknisk support, laser

christer@dinmaskin.se

0370-69 34 18

Spara som vCard

Fredrik Carlsson

Produktansvarig bockning

fredrik.carlsson@dinmaskin.se

0370-69 34 23

Spara som vCard

Henrik Bergkvist

Prima Power stans, kombimaskiner, FMS

henrik.bergkvist@dinmaskin.se

0370-69 34 15

Spara som vCard

Ingemar B Sandén

Serviceledare, Teknisk support, bockning, pressar

ingemar@dinmaskin.se

0370-69 34 25

Spara som vCard

Jessica Henningsson

Ekonomiansvarig

jessica@dinmaskin.se

0370-69 34 09

Spara som vCard

Johan Sjöö

Utbildning/installation mjukvaror, mjukvarusupport

johan@dinmaskin.se

0370-69 34 29

Spara som vCard

Karl-Gustav ”Gutta” Åhsberg

Servicetekniker

gutta@dinmaskin.se

0370-69 34 46

Spara som vCard

Karl-Magnus Skepö

Mjukvaruansvarig stans/laser

kms@dinmaskin.se

0370-69 34 05

Spara som vCard

Matti Piittinen

Servicetekniker

matti@dinmaskin.se

0370-69 34 56

Spara som vCard

Mikael Norrestam

Servicetekniker

mikael@dinmaskin.se

0370-69 34 51

Spara som vCard

Morgan Lundin

Reservdelsansvarig

morgan@dinmaskin.se

0370-69 34 17

Spara som vCard

Niklas Gunnarsson

Ansvarig mjukvarugruppen, maskinutbildningar

niklas@dinmaskin.se

0370-69 34 11

Spara som vCard

Ola Gabrielsson

Utbildning/installation mjukvaror, mjukvarusupport

ola.gabrielsson@dinmaskin.se
0370-69 34 27

Spara som vCard

Oskar Hansson

Reservdelsansvarig

oskar@dinmaskin.se

0370-69 34 13

Spara som vCard

Renée Lundström

Administration Aftersales

renee.lundstrom@dinmaskin.se

0370-69 34 03

Spara som vCard

Tobias Dagsberg

Servicetekniker

tobias@dinmaskin.se

0370-69 34 41

Spara som vCard

Ulf Munter

Utbildning/installation mjukvaror, mjukvarusupport

ulf.munter@dinmaskin.se

0370-69 34 63

Spara som vCard

Tommy Johansson

Försäljningsansvarig – Begagnat

tommy@dinmaskin.se

0370-69 34 02

Spara som vCard

Ulrika Magnusson

Administration Aftersales

ulrika@dinmaskin.se

0370-69 34 04

Spara som vCard