Kontakta oss 2019-02-07T13:44:10+00:00

Kontakta oss

DIN MASKIN AB
Box 742
S-331 27 Värnamo
Besök: Silkesvägen 22
331 53 Värnamo

0370-69 34 00
info@dinmaskin.se

Kontakt oss

DIN MASKIN AS
Ilebergveien 3
3011 Drammen

Tekniksenter:
Silkesvägen 22
S-331 53 VÄRNAMO
SVERIGE

48 00 22 00
post@dinmaskin.no

Anders Hansson

Serviceledare, förebyggande underhåll

anders.hansson@dinmaskin.se

0370-69 34 03

Spara som vCard

Fredrik Carlsson

Produktansvarig kantpress, kantpressrobot

fredrik.carlsson@dinmaskin.se

0370-69 34 23

Spara som vCard

Gerhard Hansson

Produktansvarig press

gerhard@dinmaskin.se

0370-69 34 16

Spara som vCard

Henrik Bergkvist

Produktansvarig stans, kombimaskiner, FMS, bock, laser, vattenskärning

henrik.bergkvist@dinmaskin.se

0370-69 34 15

Spara som vCard

Ingemar B Sandén

Servicetekniker

ingemar@dinmaskin.se

0370-69 34 25

Spara som vCard

Jessica Henningsson

Ekonomiansvarig, vVD

jessica@dinmaskin.se

0370-69 34 09

Spara som vCard

Karl-Magnus Skepö

Försäljningsansvarig mjukvaror

kms@dinmaskin.se

0370-69 34 05

Spara som vCard

Linus Petersén

Serviceledare, avhjälpande underhåll

linus.petersen@dinmaskin.se

0370-69 34 06

Spara som vCard

Matti Piittinen

Servicetekniker

matti@dinmaskin.se

0370-69 34 56

Spara som vCard

Mikael Norrestam

Servicetekniker

mikael@dinmaskin.se

0370-69 34 51

Spara som vCard

Morgan Lundin

Reservdelsansvarig

morgan@dinmaskin.se

0370-69 34 17

Spara som vCard

Oskar Hansson

Reservdelsansvarig

oskar@dinmaskin.se

0370-69 34 13

Spara som vCard

Tobias Dagsberg

Servicetekniker

tobias@dinmaskin.se

0370-69 34 41

Spara som vCard

Tommy Johansson

Försäljningsansvarig – Begagnat

tommy@dinmaskin.se

0370-69 34 02

Spara som vCard

Ulrika Ström

Administration Aftersales

ulrika@dinmaskin.se

0370-69 34 04

Spara som vCard