Kontakta oss

DIN MASKIN AB
Box 742
S-331 27 Värnamo
Besök: Silkesvägen 22
331 53 Värnamo

0370-69 34 00
info@dinmaskin.se

Kontakt oss

DIN MASKIN AS
Ilebergveien 3
3011 Drammen

Tekniksenter:
Silkesvägen 22
S-331 53 VÄRNAMO
SVERIGE

48 00 22 00
post@dinmaskin.no

Christer Löv

Serviceledare, akut service laser/vattenskär/press

christer@dinmaskin.se

0370-69 34 66

Spara som vCard

Elina Gustafsson

Löneadministratör

elina.gustafsson@dinmaskin.se

0370-488 51

Spara som vCard

Fredrik Carlsson

Produktansvarig kantpress, kantpressrobot

fredrik.carlsson@dinmaskin.se

0370-69 34 23

Spara som vCard

Gerhard Hansson

Produktansvarig press

gerhard@dinmaskin.se

0370-69 34 16

Spara som vCard

Hanna Forthmeiier

Marknadskoordinator

hanna.forthmeiier@dinmaskin.se

0370-69 34 07

Spara som vCard

Henrik Bergkvist

Produktansvarig stans, kombimaskiner, FMS, bock, laser

henrik.bergkvist@dinmaskin.se

0370-69 34 15

Spara som vCard

Ingemar B Sandén

Servicetekniker

ingemar@dinmaskin.se

0370-69 34 25

Spara som vCard

Jessica Henningsson

Ekonomiansvarig, vVD

jessica@dinmaskin.se

0370-69 34 09

Spara som vCard

Johan Svensson

Serviceledare, förebyggande underhåll

johan.svensson@dinmaskin.se

0370-69 34 12

Spara som vCard

Kjell-Arne Thorén

Försäljningsansvarig

kjellarne@dinmaskin.se

0370-69 34 01

Spara som vCard

Linus Petersén

Serviceledare, akut service stans/bock

linus.petersen@dinmaskin.se

0370-69 34 06

Spara som vCard

Maja Byström

Reservdelsansvarig

maja.bystrom@dinmaskin.se

0370-69 34 59

Spara som vCard

Matti Piittinen

Servicetekniker

matti@dinmaskin.se

0370-69 34 56

Spara som vCard

Mikael Norrestam

Servicetekniker